Składanie zamówień krok po kroku

Witamy na platformie składania zamówień WSiP.

Tutaj możesz złożyć zamówienie na podręczniki, materiały ćwiczeniowe i inne materiały edukacyjne dla każdej z klas szkoły podstawowej. Na Platformie znajdziesz też ofertę dla oddziałów gimnazjalnych wraz z formularzem zakupu, ułatwiającym zamówienie.

Zarejestrować może się dyrektor placówki lub osoba upoważniona przez dyrektora do składania zamówień w imieniu placówki.

Przejdź do rejestracji »

Zaloguj się

Jeśli proces rejestracji zakończył się pozytywnie, wybierz przycisk Zaloguj się. Następnie wpisz login (adres e-mail użyty w trakcie rejestracji) oraz hasło.

Jeśli nie pamiętasz hasła, wybierz opcję Przypomnij hasło. Otrzymasz e-mail, który umożliwi Ci ustawienie nowego.

Składanie zamówień

Na platformie możesz złożyć zamówienie dla szkoły podstawowej 1-8 ze środków MEN (dotacja celowa). W tym celu wystarczy dla wybranej placówki kliknąć przycisk „Rozpocznij zamówienie”, wypełnić dane Płatnika oraz Odbiorcy zamówienia i wybrać na poziomie klas zamawiane publikacje. Na koniec, na widoku podsumowania zatwierdzasz wybór i wysyłasz zamówienie do realizacji.

Jeśli złożyłeś zamówienie, możesz śledzić postęp realizacji i czekać na zamówione produkty. O zmianie statusów zamówienia, zostaniesz poinformowany na wskazany w zamówieniu adres e-mail.

Archiwum zamówień

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę zamówień, dzięki której na bieżąco będziesz w stanie sprawdzić zamówione publikacje, stan zamówienia i numer faktury. Na liście zobaczysz wszystkie zamówienia – zarówno złożone przez siebie, jak i wprowadzone w Twoim imieniu przez pracowników WSiP.

Możesz również zobaczyć zamówienia z lat ubiegłych wybierając interesującą Cię datę w polu „Rok”.

.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Więcej informacji